Dzień  15 marca 2024r.w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku okazał się ,,magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Iluzjonista  zaprezentował wiele różnych sztuczek. Między innymi znikającą chusteczkę, kolorowe różdżki, ping pong zmieniający kilkukrotnie kolor, kolorowankę, torbę zmian z różnymi wariacjami, m. in. z narysowanymi na chuście pieskami, sygnalizacją świetlną oraz magicznym pojawianiem się i znikaniem chusteczek oraz inne niesamowite sztuczki. Dzieci już od pierwszych sekund nawiązały kontakt poprzez rozmowę, magiczne gesty, słowa oraz aktywne uczestnictwo w każdym numerze. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci. Na pewno  ten wspólnie spędzony zaczarowany czas na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Magdalena Dudkiewicz