14  lutego obchodziliśmy w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku  Walentynki. Dzieci dowiedziały się kim był  św. Walenty , poznały tradycję obchodzenia tego święta w Polsce i innych krajach, a także jak ważne jest serce w naszym organizmie oraz co to jest MIŁOŚĆ, jak i do kogo ją okazujemy. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach przygotowanych przez swoje wychowawczynie w grupach, a królował kolor czerwony. Przez cały tydzień w przedszkolu mogliśmy wykonać także walentynkę dla osób , które bardzo lubimy i wrzucić ją do walentynkowej poczty. Dziś rozpakowaliśmy naszą serduszkową skrzynkę, a w niej….. nie do wiary….. duuużo kolorowych  walentynek od cichych wielbicieli – przedszkolaków, rodziców, pań. Dzisiejszego dnia nawet śniadanie miało smak miłości. Wszystkie  kartki w ciągu dnia zostały rozdane adresatom. Dzień upłynął Nam wszystkim pod wpływem bardzo pozytywnych emocji ,a to dzięki  cudownej grupie  aktorsko-wokalnej naszych pracowników, która  swoim występem  zachwyciła przedszkolną publiczność.

Magdalena Dudkiewicz