W Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku 6 listopada 2023 roku odbyła się  ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Mali artyści zaprezentowali przygotowaną piosenkę oraz wierszyk. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Magdalenę Dudkiewicz. Wychowawczynie pani Karolina Gawin, Julia Staś oraz Krystyna Pustelnik wręczyły mni rożki obfitości i pamiątkowe dyplomiki. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku!

Magdalena Dudkiewicz