Dnia 31 stycznia w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. W tym dniu przedszkolaki przemieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, policjantów, spider-menów oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „ kaczuchy” i wiele innych wesołych i znanych  utworów tanecznych. Do tańca DJ Artur porwał nie tylko dzieci , ale wszystkich pracowników przedszkola... Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami oraz wiele konkursów. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez naszą kuchnię przedszkolną. Bal był niezapomnianym przeżyciem dla naszych przedszkolaków i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Magdalena Dudkiewicz