Dnia 28 września 2023r.w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku  w najstarszych grupach odbyły się pokazy Mały Ninja Takewon- Do z elementami Akrobatyki dla najmłodszych połączone z mini treningiem. Zajęcia prowadził doświadczony trener pan Adam Statkiewicz. W Taekwondo najważniejsza jest chęć doskonalenia się. W założeniu twórcy tej dyscypliny, ważny jest sposób samoobrony, a nie sztuka walki. Zajęcia tego typu w przedszkolu są niesamowitą frajdą dla dzieci i zachęcają do rozwijania ich aktywności fizycznej.

Magdalena Dudkiewicz