Dnia 12.10.2023. przedszkolaki z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku miały okazję spotkać się z panią st. sierż. Justyną Hamelą z Komisariatu Policji w Ozimku. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Pani policjantka ostrzegała też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.  Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Najlepszą atrakcją był jednak radiowóz policyjny, do którego dzieci chętnie wsiadały i możliwość włączenia "syreny" policyjnej. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie , przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego przedszkolaki   wręczyły naszemu gościowi upominek.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, przekazane treści na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

Magdalena Dudkiewicz