9 lutego we wszystkich grupach przedszkolnych w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku obchodzony był „Międzynarodowy Dzień Pizzy”. Dzieci miały okazję dowiedzieć się skąd pochodzi ta potrawa i jakie są rodzaje pizzy. W żadnej grupie nie zabrakło zabaw plastycznych,ruchowych, a przede wszystkim  kulinarnych działań, podczas których powstawały rozmaite pizze. Najmilszym momentem dnia była oczywiście degustacja pysznego  przysmaku. Każda sala przypominała pizzerię, w której rozchodził się smakowity zapach. Dzień Pizzy w przedszkolu wszystkim się bardzo spodobał, dlatego z wielkim apetytem będziemy czekać na kolejny.

Magdalena Dudkiewicz