Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika   i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. 7 grudnia w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku późnym popołudniem  zorganizowaliśmy warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem  rodziców. Celem było wykonanie  ozdób świątecznych. Rodzice, dzieci i pracownicy przedszkola  z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Wszystkie cudeńka wykonane podczas warsztatów będą atrakcją na naszym kiermaszu świątecznym, do którego się przygotowujemy. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, zaangażowanie, pomoc, atrakcyjnie spędzony czas  i wspólną zabawę.

Magdalena Dudkiewicz