Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Jedyneczce „Portret Świętego Mikołaja”

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Portret Świętego Mikołaja”. Nauczyciele Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku miesiąc temu zaprosili dzieci do udziału w konkursie „Portret Świętego Mikołaja”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej portret Świętego Mikołaja. Celem konkursu zaprezentowanie umiejętności plastycznych, rozwijanie aktywności twórczej i zainteresowań różnymi technikami plastycznymi przedszkolaków. Zaproszenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem dzieci Na konkurs wpłynęło wiele  wykonanych różnymi technikami. Każda z nich odzwierciedlała wyobrażenia o niezwykłym gościu, który odwiedza dziecięce domy tylko raz w roku. Przedszkolnym artystom nie zabrakło wyobraźnie, fantazji, odwagi, śmiałości i pomysłowości. Każdy przedszkolak został nagrodzony ,a prace stworzyły niepowtarzalną wystawę oraz dekorację świąteczna naszego przedszkola. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych prac i dziękujemy za zaangażowanie!

Magdalena Dudkiewicz