23 czerwca w gupie V uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Pięknie ubrane przedszkolaki dumnie prezentowały swoje umiejętności w montażu słowno-muzycznym oraz podczas tańców z rekwizytami. Licznie przybyli Rodzice nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami i uśmiechami. Z radością i wzruszeniem oglądali laurki wykonane przez dzieci wręczone wraz z życzeniami oraz wyrazami miłości. Nagle w sali rozległ się... dzwonek szkolny. Zaskoczeni goście obserwowali jak przedszkolaki wybiegają na korytarz by za chwilę wrócić i zaprezentować program artystyczny przygotowany specjalnie dla ósemki dzieci kończących edukację przedszkolną. Przyszli uczniowie i uczennice spisali się na 6! Otrzymali gratulacje, dyplomy ukończenia przedszkola oraz nagrody książkowe z życzeniami dalszych sukcesów. Dzieci wraz z Rodzicami również przygotowali dla personelu przedszkola niespodzankę w postaci pięknych podziękowań i kwiatów. Chyba nie muszę dodawać, że nie obyło się bez wzruszeń :)

Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu, za miło spędzone chwile!

Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Opracowała: Olga Małkiewicz

Zdjęcia: Małgorzata Zyndul