Dnia 8 listopada 2023 r.Przedszkole Publiczne Nr 1 w Ozimku  odwiedził   Teatr Kanon z Krakowa. Aktorzy przybyli do przedszkolaków z przedstawieniem o tematyce jesiennej pt. „Jesienne porządki”. Na tle pięknych dekoracji przybliżyli dzieciom historię odlotu ptaków do ciepłych krajów oraz tych ptaków, które pozostają u nas na Zimę. Podczas licznych śmiesznych zdarzeń przedszkolaki miały okazję utrwalić wiadomości związane z mieszkańcami lasu, ich zwyczajami i sposobami przygotowań do zimy. Dzieciom przedstawienie bardzo sie podobało. Aktorzy zostali nagrodzeni  gromkimi brawami.

Magdalena Dudkiewicz