Nasza Jedyneczka bierze udział w projekcie edukacyjnym Klub Mleczaka. Maluszki  z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku ,z  grupy Jagódki zrealizowały pierwsze zadania projektowe. Na początku przeczytały książeczkę o wizycie u dentysty oraz dzieci, które mają już pierwszą wizytę u dentysty za sobą, wymieniły się spostrzeżeniami. Później przedszkolaki poznały bohaterów projektu oraz wspólnie z nauczycielem nauczyły się jak myć poprawnie ząbki. Na koniec rozwiązały wspólnie kartę pracy. Jako zadanie domowe zaś otrzymały dzienniczek mycia ząbków oraz obiecały, że będą regularnie myć zęby i chodzić na wizyty kontrolne do dentysty. Zajęcia dla przedszkolaków były bardzo interesujące i na pewno dowiedziały się wiele o higienie jamy ustnej. Z niecierpliwością czekają na realizację kolejnych scenariuszy projektu.

Karolina Gawin