„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Tego dnia w Przedszkolu Publicznym Nr 1  czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Każda grupa w naszym przedszkolu wyróżniała się innym kolorem swoich strojów. Dzieci  zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Ciekawą atrakcją tego dnia było również kino przedszkolne. Były też zawody sportowe jako popularyzacja aktywnego udziału w Europejskim Tygodniu Sportu. Celem inicjatywy jest  aktywność fizyczna oraz integracja społeczna różnych grup wiekowych.  Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Były  drobne upominki, pamiątkowe medale, korony  oraz słodki poczęstunek. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.


Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

                                                                                                                                                        Magdalena Dudkiewicz

Galeria
 do góry