We wtorkowy poranek Przedszkole Publiczne Nr 1 w Ozimku odwiedzili niecodzienni goście - tyranozaur oraz triceratops. Ale jak to? O co chodzi? Mianowicie, odwiedzili nas animatorzy  JuraParku w Krasiejowie, którzy zabrali nas w podróż przez wiosnę i wielkanocne przygotowania do świąt. Na dzieci z grupy Witaminek i Lisków czekała masa atrakcji. Były gry i zabawy ruchowe, muzyczne oraz zadania z akcesoriami, takimi jak szarfa i styropianowe jajka. Każdy uczestnik warsztatów wykonał piękny koszyczek wielkanocny, w których za parę dni, czyli w sam raz na Wielkanoc, wykiełkuje smaczna rzeżucha. Na koniec, nasi przemili goście, zaprosili przedszkolaków do wspólnej zabawy z chustą animacyjną. Radość i uśmiech były najlepszą nagrodą i podziękowaniem dla pracowników JuraParku z Krasiejowa.

Bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia
wiary, radości spełnienia!

W wielkanocny czas
świątecznych pyszności i mnóstwo miłości!

Życzą:

Przedszkolaki oraz pracownicy Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku