Piżama party w przedszkolu? Co to? To wspaniała zabawa w nocnych piżamkach, wyczekiwana przez najstarszą grupę w przedszkolu-WITAMINKI, to oni już opuszczają mury naszego przedszkola i idą do szkoły. Każdy miał okazję zaprezentować swoją piżamkę w pokazie mody, odbyła się wojna na poduszki , relaksacja przy muzyce do snu. Dzieci mogły poczuć się jak na seansie w kinie jedząc popcorn i oglądając bajki na tablicy multimedialnej. Naszą imprezę zakończyliśmy dyskoteką i smarowaniem pastą do zębów. Miło było oglądać radosne i zadowolone twarze dzieci. Życzymy im samych sukcesów na nowej drodze edukacji ,wspaniałych ludzi wokół siebie i  będziemy bardzo za nimi tęsknić.

E.Kozielska