Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat ma swoje zalety. Dziecięcy mózg chłonie jak gąbka – bardzo szybko przyswaja nowe wiadomości. Warto wykorzystać te zdolności i zacząć naukę języka jak najwcześniej. Dzięki temu dziecko w sposób naturalny przyswoi nowe słówka i zwroty, co będzie świetną bazą dla dalszej językowej edukacji. Nauka języka angielskiego w naszym  przedszkolu przybiera różne formy – metodyka zależy od kreatywności nauczyciela. Bierzemy  pod uwagę urozmaicenia w postaci atrakcyjnych pomocy dydaktycznych oraz wplątujemy w nią gry i zabawy. Nauczyciel wspomaga się licznymi pomocami dydaktycznymi, w postaci książek dla dzieci, rekwizytów, obrazków. Również obecny postęp technologiczny daje nam także ogromne możliwości z zakresu multimedialnych pomocy dydaktycznych. Ich dodatkowym walorem jest jeszcze większa atrakcyjność podczas użytkowania – zwykle obrazy zmieniają się dynamicznie, a urządzenia reagują na użytkowników w różny sposób. Innowacyjne i nowoczesne metody nauki angielskiego przedszkolaków, sprawiają że edukacja jest  zabawą i przyjemnością.

Screenshot 20220118-124603 WhatsApp