Przedszkole Publiczne Nr 1 w Ozimku  22 kwietnia 20022 roku  odwiedzili uczniowie klasy siódmej i ósmej z zaprzyjaźnionej  Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozimku. Zaprezentowali swoje teatralne umiejętności w spektaklu pt. „Pinokio” pod opieką reżysera i nauczyciela tej szkoły pani Ewy Dorynek.Pinokio to jeden z najsłynniejszych utworów z kanonu klasyki literatury dziecięcej. Niesamowite przygody drewnianego chłopca to wspaniała opowieść o ciekawości świata, dojrzewaniu i niełatwej próbie akceptacji własnych niedoskonałości. Od samego początku misją spektaklu było  tworzenie  atmosfery niosącej  pozytywne przesłanie. Zachwyciła wszystkich  gra  aktorska młodych ludzi, wykonanie kukiełek, scenografia oraz oprawa muzyczna. Zaangażowanie naszych milusińskich  w wydarzenia na scenie było  niesamowite. Sztuka bardzo podobała się publiczności: przedszkolakom oraz pracownikom przedszkola. Na zakończenie przedstawienia widownia nagrodziła aktorów gromkimi brawami, a dyrektor przedszkola podziękowaniem oraz  słodkimi upominkami. Polecamy  wszystkim dzisiejszy spektakl i z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę tej utalentowanej grupy teatralnej.

Dudkiewicz Magdalena