14 lutego 2022 roku był dla przedszkolaków oraz pracowników Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku  prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki , bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami, oglądały legendę o „Świętym Walentym”. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, aktywności plastyczno –technicznych,ruchowych,tanecznych,  spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Tego czerwonego dnia każde dziecko na podwieczorek otrzymało  słodką walentynkę w postaci sernikowego serduszka przygotowanego przez nasze niezawodne panie kucharki. Dzień Miłości w naszym przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń i wielu uśmiechów.