Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty. By dać wyraz tym wszystkim uczuciom, w tym roku w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku przedszkolaki z grupy Witaminek i Biedronek świętowały Dzień Mamy i Dzień Taty w ramach wspólnego Dnia Rodziny, który odbył się 25 i 26 maja pod hasłem „Kochamy mamę i tatę”. Przedszkolaczki wraz z ze swoimi paniami  zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na występ. Dzieci pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały piosenki i zatańczyły. Na koniec programu artystycznego, wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie z rodzicami w miłej i sympatycznej atmosferze zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Juz niedługo obchody święta mamy i taty w kolejnych grupach w naszym przedszkolu.