Kochani Rodzice!!!

W związku z obecną sytuacją oraz nowymi rozwiązaniami systemowymi w dniach 25.03.2020- 30.06.2020 edukacja przedszkolna będzie realizowana w formie nauczania zdalnego. Poniżej znajdziecie Państwo propozycje na codzienne aktywności dla Waszych dzieci, zgodne z podstawą programową, realizowanym programem i tematyką kompleksową, obowiązującą w grupie Witaminki. Zabawy oprócz walorów edukacyjnych mają Wam i dzieciom sprawiać przede wszystkim przyjemność! Dlatego przystępujemy do nich w wolnym czasie, kiedy Wy i Wasze dzieci mają na to ochotę. Propozycje można modyfikować dostosowując do swoich potrzeb i harmonogramu dnia codziennego.

Pozdrawiamy Serdecznie rodziców i naszych małych podopiecznych.

Bożena Kmiecik

Irena Kulik- Mateja