3 czerwca 2016 roku, tj. w piątek wszystkie dzieciaki-przedszkolaki uczestniczyły jak co roku w sportowej Spartakiadzie na boisku Orlik. Pogoda nam dopisała. Mali sportowcy rywalizowali w różnych konkurencjach (biegi, slalom z przeszkodami, rzut do celu) oraz zabawach ruchowych (Berek, Bomba, Kolanko). Największą atrakcją był pokaz sztuk walki karate w prawdziwym stroju i nauka prostych ruchów prezentowanych przez p. A. Frąka. Sportowcy dzielenie zmagali się w zawodach sportowych i wszyscy okazali się zwycięzcami.

Na każdego sportowca czekał dyplom wręczany przez Burmistrza Ozimka, p. J. Labusa. Potem były oklaski, pamiątkowe fotografie oraz soczek i banan.

Dzieci były zmęczone ale bardzo zadowolone. Spotkamy się znów na drugi rok.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Spartakiady Przedszkolaka gospodarzom boiska Orlik p. A Frąk i p. Ł. Obrębskiemu.

Opracowała: Beata Manczyk

Zdjęcia: Małgorzata Zyndul