W dniu 6 kwietnia br. szkolnego, w naszym przedszkolu odbył się "Zwariowany pokaz mody”, czyli pokaz mody na wesoło. Największe brawa zdobyli najodważniejsi i najbardziej pomysłowi modele i modelki, których propozycje na pewno zostaną rozpowszechnione na ulicach Ozimka. Donosimy więc uprzejmie co nosić należy w tym roku, aby wyglądać modnie:

- atłasowe piżamy i papiloty w kratkę lub kombinezony ocieplane, zapinane na zamek

- odblaskowe kamizelki i papiloty w tym samym kolorze

- zestaw: chusty, dziurawe rajstopy, leginsy, okulary z wąsem

- fartuszki, chusty, opaski frotte na głowę i magnetofon na ramieniu

- za duże buty, przy czym każdy z innej pary

- kropki w zestawieniu z kratką i paskami dobrane w taki sposób, by „gryzły w oczy” kolorystycznie

- kapcie na głowie, bałwanki na głowie, balony na głowie, peruki, krawaty na głowie i w ogóle- wszystko na głowie

- bufiaste spodnie, berety, cygańskie spódnice i plażowe sukienki

…i wiele, wiele innych możliwości, od Kopciuszka począwszy, a na biedronce skończywszy.

Po prezentacji strojów rozpoczęła się prawdziwa dyskoteka. Bawiliśmy się doskonale i możemy zapewnić, że do upadłego!

„Zwariowany pokaz mody” to inicjatywa, której realizacji podjęliśmy się po raz pierwszy w naszej placówce. Dla każdego dziecka występ w stroju, który zaprojektowało samodzielnie i to w taki sposób, by wyglądać zabawnie było ogromnym wyzwaniem. Wymaga to ogromnego dystansu do siebie, poczucia humoru i odwagi.

Na zakończenie imprezy każdy otrzymał coś słodkiego w nagrodę za uczestnictwo w zabawie.
Życzymy wszystkim, aby jak najmilej wspominali ten dzień, a wszystkim Rodzicom dziękujemy za okazaną pomoc, kreatywność i współpracę.

Opracowała: Halina Kłyś