Przedpołudnie 22 grudnia dla przedszkolaków i pracowników „Jedyneczki” było wypełnione magią Świąt. W specjalnie udekorowanej sali, elegancko ubrani śpiewaliśmy kolędy i pastorałki, recytowaliśmy okolicznościowe wiersze. Dzieci z grupy IV, w radosnej atmosferze, zaprezentowały montaż artystyczny związany z tradycjami bożonarodzeniowymi. Lecz na tym nie koniec… W tym roku przedszkolaków czekała miła niespodzianka. Pracownicy placówki, w krótkiej inscenizacji autorstwa Ani Tracz, przybliżyli dzieciom historię narodzenia Dzieciątka Jezus.

Dziękujemy wszystkim obecnym za zaangażowanie, Rodzicom za pomoc w wykonaniu strojów i odświętny ubiór dzieci. Przeżyliśmy wspaniałe chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci.

By wraz z nami poczuć świąteczną atmosferę zapraszam do galerii zdjęć poniżej.

Wesołych Świąt!

Opracowała: Olga Małkiewicz