Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom dzieci z grupy II za przybycie i aktywne uczestnictwo w uroczystości z okazji Waszego Święta.

Uroczystość zorganizowano tak, aby każde dziecko mogło pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wszyscy recytowali i inscenizowali wierszyki, każdy przedszkolak zatańczył i każdy pięknie zaśpiewał. Przedstawiliśmy również improwizację taneczną do utworu „Most na rzece Kwai” M. Arnolda, podczas której pochwaliliśmy się umiejętnością maszerowania w rytmie muzyki oraz wykonaniem tunelu, jako układu tanecznego. Zaprezentowaliśmy także własną improwizację taneczną do „Walca łyżwiarzy” E. Waldteufela, wykorzystując chusty, które nadały naszym ruchom lekkości i wdzięku. Na szczególną uwagę zasługuje wykonanie „Tańca śnieżynek” w oparciu o wątek muzyczny z baletu : „Dziadek do orzechów”.

Na wyróżnienie zasługuje zaangażowanie gości w zabawie zatytułowanej „Łańcuszek”, podczas której wykazali się poczuciem rytmu, rytmu oraz wyrozumiałością.

Pozdrawiamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków. Do zobaczenia za rok!

Opracowała Halina Kłyś