Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w Jedyneczce  o tym pamiętamy i dla dzieci mnóstwo atrakcji mamy. W tym dniu  przygotowano kino przedszkolne, fotobudkę, na deser pyszne lody, zabawy plastyczne,ruchowe,stacyjki swobodnej zabawy ,ale najwięcej radości przysporzyły jednak zawody sportowe ! Konkurencje dla każdej z grup były przeróżne, przejscie  przez tunel,przedszkody wysokie i niskie,zabawy z kółkiem ringo, które trzeba było zawiesić na pachołku, rzuty do celu, skoki na piłkach.W  Na koniec każdy otrzymał kolorowy medal. Zawody sportowe zakończyła zabawa ruchowa w rytm piosenki: „Wszystkie dzieci nasze są”. Kolorowe pociągi utworzone z  dzieci pojechały do przedszkola na  specjalnie upieczone kiełbaski z grilla. Ogromną niespodzianką dla przedszkolaków  okazały się wspaniałe zabawki podwórkowe ufundowane przez Przedszkolną Radę Rodziców-Dziękujemy!

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola!