"Ucha nad­sta­wiam, słucham jak gra. Mu­zyka we mnie - w mu­zyce ja."

W ubiegłym tygodniu w Przedszkolu Publicznym Nr 1 tematem przewodnim we wszystkich grupach była… muzyka. Kontakt z muzyką ma korzystny i długotrwały wpływ na rozwój dziecka. Nasze przedszkolaki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Keyboard, bębenek czy tamburyno to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać i usłyszeć na żywo. Każde dziecko, miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Przedszkolaki w swoich grupach muzykowały i odgadywały zagadki muzyczne. Odczuwały  muzykę różnymi zmysłami, nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych,ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-plastyczno- ruchowych. Tydzień muzyczny w Jedyneczce uświetnił pokaz muzyki na żywo w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionej pani Anny Kępkowskiej, za co składamy jej ogromne podziękowania.