W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki z Przedszkola Publicznego  Nr 1 w Ozimku uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija...Niestety w związku z obecną sytuacją pandemiczną w kraju oraz koniecznością  przestrzegania  zasad zachowania bezpieczeństwa i zdrowia  w przedszkolach, nie mogli być obecni „pluszowi przyjaciele”. Tym razem przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy  i świętowania w inny sposób w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach  „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce… Jesteśmy jednak pewni ,że już  przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy z nimi bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Nauczyciele PP1