Przedszkolaki z Jedyneczki obchodziły Dzień Ojca bardzo radośnie. Otóż w tym dniu w naszej placówce na terenie ogrodu przedszkolnego odbywał się Festyn Rodzinny.

Imprezę przywitała pani Dyrektor Jolanta Szyszka, a także Burmistrz Ozimka Jan Labus.

Niektórzy z zatroskaniem spoglądali w niebo, czy aby pogoda nam dopisze. Jednak było to niepotrzebne… Kiedy tylko każda grupa przedszkolna zaczęła przedstawiać przygotowany układ taneczny od razu zza chmur wyszło słońce. Ekodzieciaki wystąpiły do piosenki Asereje, Motylki-Rigga Ding Dong Song, Kubusie Puchatki-Chocolate, Biedronki-Shot, Świeżaki-A,E,I,O,U. Było radośnie, skocznie i kolorowo. Dzieciaki zebrały ogromne brawa.

A później się zaczęło… Zabawy z wodzirejem, malowanie twarzy, kolorowe fryzury i warkoczyki, przejażdżki konne, zabawy z Indianami, zjazdy na zamkach dmuchanych, wata cukrowa, przekąski z grilla, bigos, ciasta itd. Zadowoleni byli duzi i mali mieszkańcy naszej okolicy.

Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację Festynu Rodzinnego w Jedyneczce. Jesteście wspaniali!

Opracowała: Kamila Michalczyk
Zdjęcia: Marcin Widera