20 lutego 2018 r. w domu spotkań DFK Ozimek zorganizowano tradycyjny Dzień Babci i Dziadka, na który zaproszono swoich członków. Wszystkich zebranych przywitała przewodnicząca Krystyna Koźlik.

Z okazji tej uroczyści zawitali rownież przedszkolacy z sąsiedniego Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku, którzy przybyli z pięknym dwujęzycznym programem artystycznym. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki oraz ciekawą choreografię z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla wszystkich obecnych babci i dziadków przygotowano także barwne laurki, które maluchy wręczyły zebranym. Program oraz aranżacje przygotowały nauczycielki z PP1 p. Kamila Michalczyk oraz p. Ewa Młyńska.

Pani Krystyna Koźlik podziękowała p. Jolancie Szyszka dyrektorowi PP1 oraz młodym talentom i ich opiekunkom za upięknienie tego wyjątkowego dnia. Wszystkim zgromadzonym program bardzo się podobał i cieszył się gromkimi brawami.

Na zakończenie zaproszono wszystkich na drobny poczęstunek.

Opracowanie i zdjęcia: Marcin Widera