O tym, że babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego człowieka, nie trzeba przekonywać nikogo. Jednakże jak wielką rolę odgrywają w życiu małego przedszkolaka, mogliśmy się przekonać podczas uroczystości przygotowanych przez każdą z grup z okazji święta swoich bliskich.

Nasi dziadkowie odwiedzili Jedyneczkę tak licznie, że w salach zrobiło się naprawdę ciasno! Dzieci zmotywowane tak dużą publicznością ochoczo przystąpiły do występów. Tańcom i śpiewom i recytacjom nie było końca! A i na akcent w języku angielskim i w języku podtrzymania tożsamości narodowej (j. niemiecki) znalazło się miejsce.
Nasze przedszkolaki nagrodzone gromkimi brawami, udały się na słodki poczęstunek wprost na kolana ukochanej babci i dziadka. Szczęśliwe wnuczęta wykonały sobie z z gośćmi pamiątkowe zdjęcia, aby radość tych wspaniałych chwil została z nimi na dłużej.

Babciu i dziadku, dziękujemy Wam za tak mile spędzony czas. Czekamy znów na Was już za rok!
Opracowała: Sandra Jaksy
Zdjęcia: Kamila Michalczyk