30 listopada 2020r. w Przedszkolu Publicznym Nr1 w Ozimku odbyła się Zabawa Andrzejkowa we wszystkich grupach począwszy od maluchów po starszych przedszkolaków. Przedszkolne sale zamieniły się w magiczne krainy, do których wkroczyły piękne wróżki i gustowni czarodzieje. Od razu wiadomo było, ze będzie to czas wróżb i czarów. Podekscytowane dzieci z radością poznawały andrzejkowe tradycje i różnymi sposobami odkrywały sekrety losu. W ten magiczny dzień, przedszkolaki dowiedzieć się mogli kim zostaną za kilka lat, a zatem w przyszłości. Za pomocą kart, monet wrzucanych do wody, lania wosku, szczęśliwych liczb z kostki, wędrujących kapciuszków, serduszek z imionami a także innych tajemniczych przedmiotów dowiadywały się, czy spełnią się ich najskrytsze marzenia. Tańce przy muzyce dopełniły wesołej zabawie z balonami, gazetami, wstążkami itp. Bardzo pysznym akcentem był słodki poczęstunek przygotowany przez wspaniałe kucharki naszego przedszkola w postaci ciasteczek z wróżbą dla dzieci oraz wszystkich pracowników przedszkola.