Już tadycyjnie w czerwcu, w "Jedyneczce"odbywa się Spartakiada. 7 czerwca nasze przedszkolaki udały się na boisko Orlik, by w duchu zasad "fair play" podjąć sportowe wyzwania! Burmistrz Ozimka, Jan Labus oficjalnie otworzył spotkanie i przywitał wszystkie dzieci oraz ich opiekunów. Rozpoczęliśmy tańcem integracyjnym „Razem się bawimy”. Następnie podzieliliśmy się na dwie grupy wiekowe i wraz z animatorami: Adamem Frąkiem i Łukaszem Obrębskim spędziliśmy aktywnie czas na konkurencjach, zawodach, meczach…  To była świetna zabawa. Pogoda nam dopisała i wszyscy wspaniale się bawili. Na zakończenie Burmistrz wręczył wszystkim małym sportowcom przypinki za udział w Spartakiadzie. Wszyscy uczestnicy dostali również regeneracyny poczętunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery i wspópracę!

Opracowała: Olga Małkiewicz