WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

 

             Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą

 

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele  tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 01.02.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek,
w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do holu przedszkola.

Karnawałowy wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zapraszał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach a podczas pląsów robiło się kolorowo. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuszki” i ”krasnoludek”, a także muzyka i piosenki disco. Jednym słowem zabawa na 102!!!

Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 

                                             Kolejny bal karnawałowy już za rok :)

Opracowałą: Ewa Młyńska

Galeria
 do góry