Dla „Jedyneczki” 14 października nie jest dniem, w którym docenia się wyłącznie pracę nauczycieli. Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich tych, którzy oddając całe swoje serce, przyczyniają się do tego, by dzieci uczęszczające do przedszkola, czuły się w nim jak najlepiej.

W tym roku w trakcie akademii dzieci wszystkich grup zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne w postaci układów tanecznych oraz pięknie zaśpiewanych piosenek. Każdy występ był niezwykle magiczny i wywoływał uśmiech na twarzach wszystkich osób zasiadających na widowni.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Szyszka, która skierowała w stronę grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Zwieńczeniem akademii z okazji Dnia Nauczyciela było wręczenie nagród dyrektora oraz wykonanych przez dzieci laurek z życzeniami.

Wszystkim pracownikom „Jedyneczki” życzymy wiele pomyślności na drodze zawodowej i prywatnej, a dzieciom dziękujemy po prostu za ich obecność, ponieważ to one nas inspirują i motywują do dalszej pracy.

Opracowała: Patrycja Lipok

Zdjęcia: Olga Małkiewicz

 

 

Galeria
 do góry