Dnia 15 września 2016 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy, jak co roku, Święto Pieczonego Ziemniaka. Już od samego rana można było delektować się zapachem rozżarzonych węgielków, pieczonych kartofelków i kiełbasek. Zadbał o to nasz woźny pan Jan Drapiewski.

Po drugim śniadaniu na terenie ogrodu przedszkolnego rozległa się wesoła muzyka, przy dźwiękach której rozbawiał dzieci zaproszony na ten szczególny dzień wodzirej z Firmy Artystycznej Bacha- pan Zbigniew Żaba. Tym razem wcielił się w rolę Indianina, któy przeniósł wszystkich do "Doliny Bizonów". Pląsom, zabawom, śpiewom, konkursom nie było końca. Poszukiwania, bitwy, przeciąganie liny, jazda na konikach- te wszystkie atrakcje sprawiły przedszkolakom dużo radości i zagwarantowały wspaniałą zabawę. Na wszystkich twarzach rysowało się zadowolenie.

Obiadową porą każda grupa kolejno udała się do przygotowanego stolika z pysznościami, o które zadbały nasze panie kucharki. Dziękujemy!

Zapraszamy do galerii!

Opracowała: Kamila Michalczyk