Zbliża się okres wakacji ,dlatego 14 czerwca do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana policjanta- st.sierż. Marcina Brylskiego,  który, przybliżył przedszkolakom: Zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię. Zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców. Jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji. Nasz gość zaprezentował również swój strój, wóz policyjny  oraz wyposażenie niezbędne podczas wykonywanej pracy, co okazało się niezwykłą atrakcją dla naszych milusińskich.Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły panu policjantowi laurkę z podziękowaniem za dobre rady oraz współpracę z naszym przedszkolem.

 

Galeria
 do góry