Międzynarodowy Dzień Tańca na całym świecie obchodzony jest 29 kwietnia i upamiętnia wielkiego reformatora sztuki tańca, Jean-Georges’a Noverre’a.Z tej okazji  dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktorkę tańca z Domu Kultury w Ozimku  panią Tatianę Kowalczyk oraz panią Agnieszkę Szega. Nasze przedszkole wychodzi naprzeciw trudnej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy  i wielu ograniczeń z niej wynikających, więc postanowiliśmy zaprosić panie tancerki do przedszkola i dla każdej z grup osobno, oczywiście w bezpiecznych warunkach zorganizować wspaniałą zabawę. Barwne stroje i różnorodne układy choreograficzne utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że taniec to nie tylko ruch, ale też ogromna radość i emocje.Taneczne kroki oraz wykorzystane instrumenty muzyczne porwały nie tylko dzieci, ale również ich panie do wesołych i niezapomnianych pląsów. Ogromnie dziękujemy za możliwość przeżycia  roztańczonych  chwil w naszym przedszkolu.

 

 

Galeria
 do góry