Dnia 18 września 2020r "Akademia Tygrysek” z trenerami Wojtkiem i Krzyśkiem przeprowadziła w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Ozimku  zajęcia ruchowe dla dzieci. Zajęcia ,te maja na celu skojarzenie ruchu z dobra zabawą i samopoczuciem, popularyzacji wśród dzieci aktywnego spędzania wolnego czasu, zapewnienie w bezpiecznej formie wspomagania naturalnego rozwoju psychomotorycznego dzieci, zbudowanie bazy sprawnościowo- koordynacyjnej do uprawiania sportu i rekreacji w przyszłości, korekcja wad postawy, wspomaganie rozwoju psycho- społecznego dzieci. Unikalny, wesoły oraz w pełni bezpieczny  sposób przeprowadzenia zajęć sprawił, że nasze przedszkolaki  z radością przeżyły z swoją przygodę ze sportem!