Dnia 6 czerwca na boisku Orlik odbyła się nasza coroczna Spartakiada Przedszkolaka. Otwarcia dokonał osobiście pan burmistrz Ozimka, który wszystkich zaprosił do wspólnej i wesołej zabawy. Potem był nasz hymn z rozgrzewką i przyszedł czas na zawody sportowe, które podzielone były dla grup młodszych i starszych. Były zabawy ruchowe, integracyjne, gry zespołowe i tory przeszkód z wykorzystaniem różnych przyborów. Małym zawodnikom w zmaganiach sportowych nie przeszkadzał nawet upał, ale trzeba było sobie robić częste przerwy na łyk wody. Spartakiada dobiegła końca. Wszyscy zostali zwycięzcami i otrzymali z rąk burmistrza dyplomy, gratulacje i słodki upominek. Trzeba było wracać do przedszkola na smaczny obiadek. Spotkamy się znów w przyszłym roku.

Opracowała: Beata Manczyk