Dnia 20 grudnia 2017 roku w przedświątecznym nastroju w naszym przedszkolu obył się kiermasz. Ozdobom, pomysłom na prezent, stroikom, wypiekom nie było końca. A to wszystko dzięki rodzicom, ich pociechom i pracownikom przedszkola. Ozdoby świąteczne wykonane były ręcznie z pomocą dzieci. Kiermasz poprzedzony został bardzo ważnym wydarzeniem. Otóż grupa II Motylki i V Świeżaki przygotowała dla wszystkich przybyłych gości jasełka oraz świąteczne występy. Dzięki nim właśnie zapanowała niezwykła i magiczna atmosfera. Po występach mieliśmy wszyscy okazję do wspólnego kolędowania.

Następnego dnia grupa IV zaprosiła rodziców na wigilijne spotkanie. Były występy w języku polskim, podtrzymywania tożsamości narodowej, a także przedstawienie w języku angielskim. Dzieciaki naprawdę dały z siebie wszystko i spisali się na szóstkę.

Wszystkim zaangażowanym w organizację kiermaszu, a przede wszystkim Radzie Rodziców składamy serdeczne podziękowania.

Opracowała: Kamila Michalczyk
Zdjęcia: Jan Niesłony