23 czerwca grupa starszaków pożegnała naszą Jedyneczkę. Podczas akademii Ekodzieciaki podziękowały pracownikom placówki oraz rodzicom za wspólnie spędzone lata, za wsparcie i pomoc w osiąganiu dojrzałości szkolnej. Z dumą ogłaszam, że wszystkie dzieci od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

Po części artystycznej, pięknych wierszach, piosenkach i tańcach każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia przedszkola, pamiątkowe tablo oraz nagrodę w postaci książki oraz słodkości. Nie obyło się bez wzruszeń… Po wspólnie spędzonych latach staliśmy się jedną wielką rodziną, która dzieli się radościami i smutkami, pomaga pokonywać trudności i cieszy się z osiąganych sukcesów!

Było to równie radosne i wesołe popołudnie, co pełne wzruszeń i wspomnień. Świętowaliśmy przy suto zastawionych stołach oraz tańczyliśmy do utraty tchu w sali balowej. Bawiliśmy się wspaniale, ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci! Jak i przedszkolne, cudowne lata…

Raz jeszcze dziękuję Ekodzieciakom i ich Rodzicom za piękne cztery lata, gratuluję wspaniałych dzieci i życzę sukcesów na dalszej drodze życia!

PS. Jesteście tu zawsze mile widziani, zapraszamy :)

Opracowała: Olga Małkiewicz

Zdjęcia: Małgorzata i Tomasz Zyndul

Galeria
 do góry