Spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy jest wyjątkowo ważną okazją i godną podkreślenia. 12 kwietnia dzieci wraz ze wszystkimi pracownikami przedszkola zebrały się w holu przedszkolnym, by wprowadzić wszystkich w ten niezwykły, świąteczny nastrój.

Wystąpiła i zaprezentowała się każda grupa wiekowa. Dzieci pięknie śpiewały piosenki i recytowały wierszyki o baranku, kurczątkach i zajączku, które na stałe wpisały się w symbolikę Wielkanocy. Nie zabrakło również akcentu języka mniejszości (niemieckiego), który zaprezentowała grupa IV. Dopełnieniem były zagadki i obrazki o tematyce świąt.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Szyszka składając wszystkim wychowankom i personelowi serdeczne życzenia wielkanocne. Grupa V przygotowała piękne „Kartki pisanki”, które rozdała wszystkim pracownikom przedszkola. Dziękujemy!

Opracowała: Kamila Michalczyk
Zdjęcia: Kamila Michalczyk