„Taniec nie tylko bawi, ale daje pożytek, kształci i uczy”.
Lukian Samosat

Bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków to niezwykły dzień. Dzieci z przejęciem mówiły o nim od tygodni: „Przebiorę się za Batmana!”, „A ja będę księżniczką”- chwaliły się jeden przez drugiego. Jest to ogromna atrakcja dla dzieci, która dostarcza wielu przeżyć i pozytywnych emocji.

Na kilka dni przed tym wielkim dniem nasz hol przedszkolny zmienił się w prawdziwą salę balową. Personel zadbał o to, by było tak pięknie i kolorowo. Wszędzie zwisały serpentyny, ozdoby, balony…

19. stycznia nadszedł ten długo wyczekiwany dla naszych przedszkolaków dzień. Od samego rana można było tu spotkać Batmana, motylka, Iron Mana, księżniczkę, Spider-Mana, Elzę, tygrysa, biedronkę, rycerza, policjanta… Pomysłom i przepięknym kostiumom nie było końca.

Po śniadaniu wszystkie grupy zebrały się w przygotowanej sali. Bal karnawałowy poprowadził wodzirej zespołu Bahamas, który zabrał dzieci w podróż dookoła świata poprzez tańce, pląsy i zabawy. Odbył się również wspaniały pokaz mody, podczas którego przedszkolaki prezentowały swoje stroje.

Wszyscy świetnie się bawili i uczestniczyli w zabawach, co można zaobserwować w galerii.

W tym dniu w naszym przedszkolu był również fotograf, który uwiecznił wyjątkowy i niecodzienny wygląd dzieci.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów balowych.

Opracowała: Kamila Michalczyk

Zdjęcia: Kamila Michalczyk
                Olga Małkiewicz
                Patrycja Lipok

Galeria
 do góry