Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne.

26 października dzieci z grupy III zaprosiły na zajęcie swoich rodziców. Zajęcia dotyczyły znajomości zasad kodeksu przedszkolaka. Dzieciaki wspaniale dzieliły się wiadomościami nt znajomości zawartych umów, chętnie brały udział w zajęciu, bawiły się przy muzyce. Rodzice również zaangażowali się w zajęciu pomagając dzieciom realizację zadania. Wspólna zabawa zakończyła zajęcie.

Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę pełną radości i uśmiechu.

Opracowała: Ewa Młyńska