W ostatnim tygodniu czerwca, tuż przed wakacjami przedszkolaki z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Ozimku   wybrały się na wyjątkową wycieczkę do lodziarni w naszym mieście. Przedszkolaki pokonały trasę pieszo, a na miejscu czekała na nie pyszna nagroda – lody w ulubionych smakach. Wizyta dostarczyła dzieciom wiele radości i była doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu poza przedszkolem. Uśmiechy na twarzach uczestników świadczyły o tym, że było to niezapomniane przeżycie.

                                                                                                                           Magdalena Dudkiewicz

Galeria
 do góry