Data wydruku: 2024-07-20 14:29:46

Przedszkole Publiczne nr1 w Ozimku

e-mail: www: pp1.ozimek.pl

Z życia przedszkola 2017/2018

Maluchy odwiedzają Kolegów z opolskiego Przedszkola "Księga Przygód"

"Ekodzieciaki" niecierpliwie czekały na 29 maja. Tego dnia w grupie, już od samego poranka, było gwarnie i radośnie. Kiedy nadjechał autobus, maluchy szybciutko zajęły miejsca i ruszyły do Opola, do swoich kolegów z Przedszkola Językowego Księga Przygód. Po drodze oglądaliśmy piękne karjobrazy: las, pola i miasto. Niektórzy dostrzegli nawet zająca, moje oko niesty nie było tak szybkie ;)

Na miejscu czekały na nas uśmiechnięte dzici z grupy "Papillon" wraz z ich wychowawczynią Halinką Kłyś. Po przywitaniu, obejrzeniu przedszkola przeszliśmy do sali zabaw. Tam miło spędziliśmy czas w rytamch "Muzycznych zabaw opolskich maluchów". Ćwiczyliśmy słuch, poznawaliśmy instrumenty metodą B. Wapińskiej, integrowaliśmy zabawami KLANZY oraz tańczyliśmy w rytm ulubionych piosenek. Na zakończenie gospodarze przygotowali pyszny poczęstunek - ciasto marchwekowe.

Dziękujemy pracownikom "Księgi Przygód", a szczególnie Pani Halince Kłyś za ciepłe przyjęcie oraz cudowną atmosferę! Trudno się żegnać, więć nie mówię do widzenia tylko do miłego zobaczenia.

Opracowała: Olga Małkiewicz

Zdjęcia: O. Małkiewicz, K. Michalczyk, S. Jaksy, J. Walczak