Dnia 10 listopada 2022 Przedszkole Publiczne Nr 1 w Ozimku wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do Hymnu”. Jest to akcja ogłoszona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, polegająca na odśpiewaniu hymnu państwowego w dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości. Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 wszystkie przedszkolaki z  naszego przedszkola wraz z wychowawcami uroczyście odśpiewały hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”. Dzieci pamiętały tego dnia o uroczystym ubiorze, prawidłowej postawie podczas śpiewu. Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanym w naszym przedszkolu, mającym na celu kształtowanie wśród wychowanków postawy patriotycznej, poczucia świadomości narodowej.

                                                                                                                                                                    Magdalena Dudkiewicz

Galeria
 do góry