W piątkowy, słoneczny dzień w kalendarzu na dobre zagościła jesień. W związku z tym, na przedszkolaków czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Dzieci bawiły się w rytm jesiennych przebojów, wykonywały, wypełnione jesiennymi barwami, prace plastyczne, słuchały jesiennych opowiadań. Ogromnym przeżyciem okazały się odwiedziny Pani Jesieni, która w swoim koszyku przyniosła wiele darów - kasztany, liście, żołędzie, dynie, orzechy i owoce - pobudziły wyobraźnię przedszkolaków. Dzieci wiele dowiedziały się od niezwykłego gościa, ale niejednokrotnie mogły pochwalić się własną wiedzą i doświadczeniem na temat darów jesieni. Grupa Lisków i Wesołych Nutek dodatkowo wybrały się na spacer w okolice naszej placówki, by poszukać śladów jesieni - w końcu pogoda sprzyjała takim wędrówkom.W przedszkolu zapanował jesienny klimat - pożegnaliśmy ciepłe lato, a powitaliśmy jesień - pełną wyjątkowych smaków, kolorów i zapachów...

Justyna Buhl