20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 

20 września w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku kolejny raz obchodziliśmy  Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek od dyrekcji przedszkola i pań wychowawczyń .Przedszkolaki  zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Atrakcją był sportowy tor przeszkód, przedszkolne kino, medale przedszkolaka oraz pyszne pieczone w naszym przedszkolu muffinki. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

 

Galeria
 do góry