Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest 15 września. Tego dnia  w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ozimku nauczyciele oraz pracownicy zorganizowali  wiele ciekawych zabaw, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię  i wspólnie się pobawić. W naszym przedszkolu  najmłodsi już od samego rana cieszyli się tym dniem! Wszyscy mieli na sobie kropki. Odbyła się prezentacja multimedialna, zabawy ruchowe oraz najbardziej twórcza część zajęć - prace plastyczne inspirowane wyobraźnią naszych przedszkolaków.  Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

Czasem wystarczy zacząć od kropki…

Galeria
 do góry